Sitede Toplam Ziyaretçi

SON EKLENENLER
HABER YORUMLARI
YAZAR YORUMLARI
Anasayfaya Dön // Güncel
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Ağrı Zirve Gazetesi yazarı Yılmaz Efe'nin internet haber siteleri ve Ağrı Zirve Gazetesinde yayınlanan köşe yazısına tekziptir
17 Haziran 2012 Pazar Saat 08:58

Servet Aslan
30 Mayıs 2012 tarihli Gazeteniz ve ilgili sitelerde yayınlanan yazıyla, Gazetenin 3 cü sayfasında "Ağrı'da tarafsız Basın olmak oldukca zor" başlıklı yazıda Gazete köşe yazısında Çalıştığım Kurum Yetkilisine, Bulunduğum Müdürlüğe ve adıma hakaret içerikli yazı yazılmıştır. Kamuoyu yanlış bilgilendirilmiştir.
Yapılan iyiliklerin sonu kötülükmü, şahsıma yaptığın hakareti yazdığın bilgisayarı çocuklarına kendi maaşımdan taksitle 4 yıl önce alan biri değilmiyim, detaylarını edebimden söylemek istemiyorum, niye ibreler birden döndü.
Meslek hayatım içersinde 10 yılı aşkın bir süre Çalıştığım Anadolu Ajansı, 2 yıl TRT ve akabinde Doğan Haber Ajanslarına 20 Yıla yakın bir süredir fahri olarakda çalışıyorum, Bu çalıştığım süre içersinde kişilereden hiç bir para ve menfaat karşılığı haber yapmadım. Bunu herkes biliyor. Sizde herkes tanıyor.
"Benim Asli Görevim zaten Basını bilgilendirmek, Bu görevde Kurumum adınada ilde görev yapan Basın mensupları yanında il dışından gelen Basın mensuplarınada haber akışını sağlamaktır".
İlde Şahsımı herkes tanıdığı gibi sizide herkes tanımaktadır. Bunuda kamuoyu bilmektedir. Bu kutsal meslek içersinde işi yaparken şimdiye kadar hiçbir menfaat hesabında bulunmadım, Asla ihanette etmedim. Bunu 20 yıla yakın sürede çalıştığın  5 Belediye Başkanı ve Halen görevde bulunan şimdiki Belediye Başkanımızda bilmektedir. Yazılan yazıda Şahsıma yapılan karalama ve hakaret cümlelerinin düzeltilerek tekzibinin yayınlanmasına ihtiyaç duyulmuştur.
Yukarıdaki açıklamalarımızın yayınlanması için gerekli hassasiyeti göstereceğinizi ümit ederim.
Yıllardır Ağrı'da yayın yapan Gazete ve Siteler binlerce haber ve Resimlerimi gönül rahatlığı ile kullandılar, Ancak Ağrı Zirve Gazetesindede izinsiz kullanılar fotoğraflarım ve şahsıma hakaret içeren konularda hukuki süreçde başlatılacaktır bilgilerinize arz ederim


Bu Haber toplam 936 defa okundu.
Paylaş : FacebookFacebook, TwitterTwitter, GoogleGoogle,

Bu Habere Henüz Yorum Eklenmemiş.
1/5
KÖŞE YAZARLARIMIZ
RESİM GALERİTüm Resimler »
Sitemizdeki yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Ağrı Yankı Gazetesi Coprayt ©2010